Colectia de poze taturo.3xforum.ro
Total 964 poze.

InapoiInainte

 
imi place cum isi impleteste lena parul! lena katina pozeimi place cum isi impleteste lena parul!
29.01.201111.3KB
t.a.t.u. ramane t.a.t.u. chiar daca e live sau nu. :rotfl:  :zzz: tatu pe youtube live sau nut.A.T.u. ramane t.A.T.u. chiar daca e live sau nu. :rotfl: :zzz:
05.06.201210.3KB
plus tatuplus
26.01.201129.8KB
:) lena katina poze:)
15.09.201044.1KB

 
iar s-a postat dublu,de un timp asa se la pc-ul tau tatuiar s-a postat dublu,de un timp asa se intampla,inclusiv la pc-ul tau
27.01.201115.7KB
si 2 lena katina pozesi 2
10.01.201128.6KB
ce aveti cu poza asta de va place asa mult? :rotfl: o ador pe yiuliaCe aveti cu poza asta de va place asa mult? :rotfl:
13.09.201219.3KB
deci vreau pisica asta :rotfl:  :rotfl: e asa persana :dinti: ce parere aveti? love catsDeci vreau pisica asta :rotfl: :rotfl: E asa sweet,rasa: persana :dinti: Ce parere aveti?
25.08.201214.2KB

 
:wink2: tatu:wink2:
28.08.201031KB
ce ziceti de aceasta coafura si stil? fashionCe ziceti de aceasta coafura si stil?
18.01.201349.2KB
la aeroport! :hi: lena katina pozela aeroport! :hi:
29.01.201134.5KB
:d tatu la cerbul de aur in romania:D
19.12.201014.9KB

 
:nod: ioi desenate de mine:nod: ioi
09.09.201117.6KB
eu cred ca fetele sunt putin suparate dar dupa ce isi vor lansa albumele se vor si se vor reunii.eu cred ca fetele sunt putin suparate dar dupa ce isi vor lansa albumele se vor plictisi... si se vor reunii. macar pentru cateva concerte ... eu astept cuminte caci am fost si voi fi un fan tatu! :zzz:
28.01.201136.4KB
si eu biografie t.a.t.u.si eu
31.12.201014KB
lara lara lara :finger:  :x vezi tu mai sti ca ai zis ca acuma inveti sa conduci cam asa esti tu allara lara lara :finger: :x vezi tu mai sti ca ai zis ca acuma inveti sa conduci cam asa esti tu al volan :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.09.201215.5KB

 
nu am poza acea lena  :zzz: lena katina pozenu am poza acea singura,doar lena :zzz:
03.01.201121.5KB
me too,dar si hachi e simpatica nanaMe too,dar si Hachi e simpatica
13.09.201225.5KB
acum câteva luni m-am mutat la prietenul meu (el are 17 ani) pentru că mei nu sunt i-am Acum câteva luni m-am mutat la prietenul meu (el are 17 ani) pentru că părinţii mei nu sunt acasă. I-am propus să facem sex şi el a acceptat. Primele săptămâni au fost frumoase, dar acum a devenit o bestie în pat. Când facem sex mă doare îngrozitor, lui i se rupe prezervativul de fiecare dată. Mă trezeşte noaptea şi-mi spune că vrea neapărat să facem sex. Când îşi introduce degetele în vaginul meu o face cu toată puterea. Ce se întâmplă cu el? M 12 Dr. LOVE: Nu înţeleg cum de părinţii tăi te-au lăsat la 12 ani singură şi mai ales cum de acceptă să te muţi cu un băiat la această vârstă ? Ar trebui să mergi la Primărie şi să discuţi cu asistentul social de acolo sau la Protecţia Copilului, astfel încât să fii sprijinită şi consiliată. În primul rând, eşti un copil şi nu eşti pregătită nici emoţional, dar nici fizic pentru o astfel de relaţie, apoi şi el este încă un copil şi nu este pregătit să se comporte ca un partener. Nu mi-ai spus dacă ai discutat cu el despre relaţia voastră sexuală şi despre faptul că te doare atunci când faceţi sex, dacă te respectă şi dacă-ţi ascultă opiniile. Nu te lăsa abuzată şi mai ales cere ajutorul celor care ţi-l pot oferi, părinţilor, celor de la Protecţia Copilului, unei profesoare în care ai încredere, unei rude, unei colege sau părinţilor ei.
09.09.201120.9KB
lol biografie t.a.t.u.lol
31.12.201011.5KB

 
super :zzz: lena katina pozesuper :zzz:
18.08.201153.8KB
:) lena katina poze:)
15.09.201039.6KB
sa mai postez cateva tatusa mai postez cateva
26.01.201146.7KB
ma plictisesc =( ,adica nu mi-e somn,lasa ca o sa imi fie mie saptamana viitoare cand merg la scoalaMa plictisesc =( ,adica nu mi-e somn,lasa ca o sa imi fie mie saptamana viitoare cand merg la scoala =( sa ma bucur de vacanta cat mai pot :rotfl:
02.01.201128KB

 
ce dor imi e de sti cand ne uitam ,uite si o poza inuyashace dor imi e de inuyasha,mai sti cand ne uitam ,uite si o poza
10.09.201268.6KB
lena 4 avatare create de minelena 4
17.12.20103.2KB
sau o ador pe yiuliaSau
06.11.201221.6KB
alt interviu julia declarase ca sunt inca prietene bune cu toate ca si-au inceput fiecare o carieradap... dar...intr-un alt interviu Julia declarase ca sunt inca prietene bune cu toate ca si-au inceput fiecare o cariera solo.... din cate stiu a fost dupa toata valma asta cu despartirea trupei. Julia spunea ca trupa a fost infiintata cand aveau 15 ani(ceea ce cred ca stiu toti)...ca la acea varsta tinerii sunt curiosi sa incerce ceva nou,sa exloreze(intelegi voi).......ca acum e casatorita si are doi copii. Si da...chiar de ar fi sa reuneasca trupa...lucrurile nu ar merge prea okay....avand in vedere ca Julia e maritata...si au amnadoua o varsta de 27-28 de ani. t.A.T.u avea un scop clar ....si anume sa arate lumii ca nu trebuie sa iti fie teama ca iubesti pe cineva(fie de sex opus,fie de acelasi sex)...indiferent de gura lumii.Vroiau sa arate lumii ca indiferent de orientarea sexuala trebuie sa ridici capul si sa mergi inainte. Insa ar fi ceva mai complicat acum....unele chestii pur si simplu nu s-ar mai potrivi ca inainte. Cat despre interviul acela in care Julia o vorbea de rau...da.. pe mine m-a amuzat foarte tare :zzz: dar in acelasi timp eram dezamagita de ce ajunsese Julia sa fie...motiv pentru care am simpatizat-o intr-o perioada mai mult pe Lena pentru ca pe pagina de youtube a acesteia (lenakatinamusic) postase un clipulet in care ii doarea Juliei tot succesul din lume, cu toate de Yulia a spus ce a spus despre ea si cariera ei. :nono: Oricum nu cred ca se vor uita una pe cealalta pentru ca au realizat ceva urias in spate.
20.08.201220.9KB

 
am gasit una tatu la cerbul de aur in romaniaam gasit una
20.12.201013.4KB
si inca una poze perosnale si rare cu iuliasi inca una
28.01.201142.3KB
am si un caiet  unde am lipit poze si am scris despre el informatii si altele,sau le-am desenat,o saam si un caiet unde am lipit poze si am scris despre el informatii si altele,sau le-am desenat,o sa pun cateva pagini coperta
16.12.201038.9KB
limba aia numai nu sta in gura  :rotfl: poze funny cu lenalimba aia numai nu sta in gura :rotfl:
30.12.201030.3KB

 
hahaha :rotfl: poze amuzantehahaha :rotfl:
09.09.201232KB
aici e adorabila :dinti: o ador pe yiuliaAici e adorabila :dinti:
02.09.201212.8KB
ochelari de firma photosochelari de firma
18.09.201110.5KB
:razz: lena katina poze:razz:
07.09.201042.3KB

 
am de cateva saptamani tatuam descoperit-o de cateva saptamani
27.01.201138KB
relax!!! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze amuzanteRelax!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.09.201223KB
:) dar ma simt mai bine ca nu era lena cea care a facut'o :razz: white robe:) dar ma simt mai bine ca nu era Lena cea care a facut'o :razz:
05.08.20117KB
love love love photosLove love love
13.12.201027.5KB
InapoiInainte