t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login
POZE T.A.T.U.~ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: simpatica_dorina
 | Femeie 25 ani Arad cauta Barbat 32 - 44 ani |
|
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
|
|
am auzit ca tatu se despart,e adevarat,ma sperie asta pentru ca le plac mult de tot 
_______________________________________ New: Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas" Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

|
|
| pus acum 15 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
si mie imi plac la nebunie,din cate am auzit au laut o pauza :|
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
sper sa nu fie sfarsitul trupei anul 2011,asa am auzit 
31.1KB
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Madalichka
Show love tATu
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
|
|
Ele zic ca nu e despartire, doar ca nu mai vor sa isi promoveze albumul. Au lasat sa se creada ca se vor reuni ca sa inregistreze, dar nu si ca sa faca turnee. Tot ar fi bine si asa.
_______________________________________ inca ma gandesc ce sa pun aici
|
|
| pus acum 15 ani |
|
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
|
|
da, nu se vor mai reuni deoarece yulia a cam vorbit-o de rau pe lena , lena a plans a zis ca o iarta dar fetele nu prea sau mai intalnit + ca lena nui mai raspunde la telefon lu yul
72.9KB
_______________________________________ love lena Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"
|
|
| pus acum 15 ani |
|
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
|
|
nu vreau sa fie sfarsitul aici,trebuie sa mearga mai departe si totusi ce a zis yulia despre lena a fost cam urat am vazut interviul pe youtube
_______________________________________ New: Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas" Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Madalichka
Show love tATu
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
|
|
Am vazut, mai ales ca Yulia nu a aratat nimic din ce a lucrat pana acum, iar Lena a zis ca au discutat si ca s-a rezolvat, dar oricum.
_______________________________________ inca ma gandesc ce sa pun aici
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Atunci e bine,sper sa se impace de tot si sa continue proiectul 
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Special Rose
Cool New tATu
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
|
|
Mie imi pare rau ca se despart. 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
da,asa e 
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 15 ani |
|
shiika
tATu.Clown
 Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39
|
|
dap... dar...intr-un alt interviu Julia declarase ca sunt inca prietene bune cu toate ca si-au inceput fiecare o cariera solo.... din cate stiu a fost dupa toata valma asta cu despartirea trupei. Julia spunea ca trupa a fost infiintata cand aveau 15 ani(ceea ce cred ca stiu toti)...ca la acea varsta tinerii sunt curiosi sa incerce ceva nou,sa exloreze(intelegi voi).......ca acum e casatorita si are doi copii. Si da...chiar de ar fi sa reuneasca trupa...lucrurile nu ar merge prea okay....avand in vedere ca Julia e maritata...si au amnadoua o varsta de 27-28 de ani. t.A.T.u avea un scop clar ....si anume sa arate lumii ca nu trebuie sa iti fie teama ca iubesti pe cineva(fie de sex opus,fie de acelasi sex)...indiferent de gura lumii.Vroiau sa arate lumii ca indiferent de orientarea sexuala trebuie sa ridici capul si sa mergi inainte. Insa ar fi ceva mai complicat acum....unele chestii pur si simplu nu s-ar mai potrivi ca inainte. Cat despre interviul acela in care Julia o vorbea de rau...da.. pe mine m-a amuzat foarte tare dar in acelasi timp eram dezamagita de ce ajunsese Julia sa fie...motiv pentru care am simpatizat-o intr-o perioada mai mult pe Lena pentru ca pe pagina de youtube a acesteia (lenakatinamusic) postase un clipulet in care ii doarea Juliei tot succesul din lume, cu toate de Yulia a spus ce a spus despre ea si cariera ei. Oricum nu cred ca se vor uita una pe cealalta pentru ca au realizat ceva urias in spate.
20.9KB
Modificat de shiika (acum 13 ani)
_______________________________________ well,yes.we crossed the line.
|
|
| pus acum 13 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Da,cum zici...impreuna au ajuns sa aiba succes,separat e mai greu.Si eu o simpatizez pe Lena mai mult.
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 13 ani |
|
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
|
|
mie imi plac ambele,dar vocea iuliei imi place mai mult pacat ca nu are melodii asa de faine acum 
_______________________________________ New: Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas" Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

|
|
| pus acum 13 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Ai dreptate la faza cu melodiile 
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 13 ani |
|