t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
Lista Forumurilor Pe Tematici
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T.A.T.U.~ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simpatica_dorina
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
32 - 44 ani
t.A.T.u.~ROmaniA / Noutati! / t.A.T.u. despartire  
Autor
Mesaj Pagini: 1
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
am auzit ca tatu se despart,e adevarat,ma sperie asta pentru ca le plac mult de tot

_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
si mie imi plac la nebunie,din cate am auzit au laut o pauza :|

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
sper sa nu fie sfarsitul trupei anul 2011,asa am auzit

t.a.t.u. despartire sper fie sfarsitul trupei anul 2011,asa auzit tATu Legend

31.1KB


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
Madalichka
Show love tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Ele zic ca nu e despartire, doar ca nu mai vor sa isi promoveze albumul. Au lasat sa se creada ca se vor reuni ca sa inregistreze, dar nu si ca sa faca turnee. Tot ar fi bine si asa.

_______________________________________
inca ma gandesc ce sa pun aici

pus acum 15 ani
   
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
da, nu se vor mai reuni deoarece yulia a cam vorbit-o de rau pe lena , lena a plans a zis ca o iarta dar fetele nu prea sau mai intalnit + ca lena nui mai raspunde la telefon lu yul

t.a.t.u. despartire da, vor mai reuni deoarece yulia cam vorbit-o rau lena lena plans zis iarta dar Ya Uoshla S Uma

72.9KB


_______________________________________
love lena
Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"

pus acum 15 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
nu vreau sa fie sfarsitul aici,trebuie sa mearga mai departe si totusi ce a zis yulia despre lena a fost cam urat am vazut interviul pe youtube

_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 15 ani
   
Madalichka
Show love tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Am vazut, mai ales ca Yulia nu a aratat nimic din ce a lucrat pana acum, iar Lena a zis ca au discutat si ca s-a rezolvat, dar oricum.

_______________________________________
inca ma gandesc ce sa pun aici

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Atunci e bine,sper sa se impace de tot si sa continue proiectul

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
Special Rose
Cool New tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
Mie imi pare rau ca se despart.

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
da,asa e

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
shiika
tATu.Clown

Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39
dap...
dar...intr-un alt interviu Julia declarase ca sunt inca prietene bune cu toate ca si-au inceput fiecare o cariera solo....
din cate stiu a fost dupa toata valma asta cu despartirea trupei.
Julia spunea ca trupa a fost infiintata cand aveau 15 ani(ceea ce cred ca stiu toti)...ca la acea  varsta tinerii sunt curiosi sa incerce ceva nou,sa exloreze(intelegi voi).......ca acum e casatorita si are doi copii.
Si da...chiar de ar fi sa reuneasca trupa...lucrurile nu ar merge prea okay....avand in vedere ca Julia e maritata...si au amnadoua o varsta de 27-28 de ani.
t.A.T.u avea un scop clar ....si anume sa arate lumii ca nu trebuie sa iti fie teama ca iubesti pe cineva(fie de sex opus,fie de acelasi sex)...indiferent de gura lumii.Vroiau sa arate lumii ca indiferent de orientarea sexuala trebuie sa ridici capul si sa mergi inainte.
Insa ar fi ceva mai complicat acum....unele chestii pur si simplu nu s-ar mai potrivi ca inainte.
Cat despre interviul acela in care Julia o vorbea de rau...da.. pe mine m-a amuzat foarte tare   dar in acelasi timp eram dezamagita de ce ajunsese Julia sa fie...motiv pentru care am simpatizat-o intr-o perioada mai mult pe Lena pentru ca pe pagina de youtube a acesteia (lenakatinamusic) postase un clipulet in care ii doarea Juliei tot succesul din lume, cu toate de Yulia a spus ce a spus despre ea si cariera ei.
 
Oricum nu cred ca se vor uita una pe cealalta pentru ca au realizat ceva urias in spate.

t.a.t.u. despartire alt interviu julia declarase sunt inca prietene bune toate si-au inceput fiecare

20.9KB

Modificat de shiika (acum 13 ani)


_______________________________________
well,yes.we crossed the line.

pus acum 13 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Da,cum zici...impreuna au ajuns sa aiba succes,separat e mai greu.Si eu o simpatizez pe Lena mai mult.

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
mie imi plac ambele,dar vocea iuliei imi place mai mult pacat ca nu are melodii asa de faine acum

_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 13 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Ai dreptate la faza cu melodiile

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la