...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
pus acum 15 ani
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
woooow nu vreau sa cred
_______________________________________ love lena Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"
pus acum 15 ani
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
nici eu nu vreau sa cred asta,sper sa nu fie asa
_______________________________________ New: Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas" Premiul 3 tATuRO Summer time 2012
pus acum 15 ani
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
eu cred ca fetele sunt putin suparate dar dupa ce isi vor lansa albumele se vor plictisi... si se vor reunii. macar pentru cateva concerte ... eu astept cuminte caci am fost si voi fi un fan tatu!
36.4KB
_______________________________________ love lena Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"
pus acum 15 ani
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
lenakatina5 a scris:
eu cred ca fetele sunt putin suparate dar dupa ce isi vor lansa albumele se vor plictisi... si se vor reunii. macar pentru cateva concerte ... eu astept cuminte caci am fost si voi fi un fan tatu!
da,s-ar putea sa ai dreptate niciodata,dar niciodata nu o sa aiba succes la fel de mare separa decat impreuna vor observa asta si atunci se vot reuni dupa cum ai spus macar pt concerte sau poate cine stie,vreun single nou
_______________________________________ New: Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas" Premiul 3 tATuRO Summer time 2012
pus acum 15 ani
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
da cum ar fi un album nou tatu....macar pot visa!
_______________________________________ love lena Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"
pus acum 15 ani
laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
da iulia.fan are dreptate ,nu o sa aiba asa mare succes,spre ca si lenakatina5 sa aiba dreptate,adica sa se runeasca trupa
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
pus acum 15 ani
Special Rose
Cool New tATu Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
Imi pare foarte rau,au fost cele mai bune,mie tot o sa-mi placa melodiile lor in continuare.
pus acum 15 ani
loveyulia
tATu.Clown Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
si mie la fel....si sper sa aveti dreptate...sunt cam suparata pentru ca incerc de aseara sa intru pe site-ul yuliei si nu reusesc decat cateva secunde...a reusit cineva?..kiss all
_______________________________________ love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/
pus acum 15 ani
laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
nici eu nu am reusit,am putut sa ma inregistrez dar se blocheaza mereu site-ul