t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login
POZE T.A.T.U.~ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: luiza69 din Bucuresti
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 75 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Aici punem articole tot feluri de chetii de pe net care ne impresionează sau sunt şocante
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Acum câteva luni m-am mutat la prietenul meu (el are 17 ani) pentru că părinţii mei nu sunt acasă. I-am propus să facem sex şi el a acceptat. Primele săptămâni au fost frumoase, dar acum a devenit o bestie în pat. Când facem sex mă doare îngrozitor, lui i se rupe prezervativul de fiecare dată. Mă trezeşte noaptea şi-mi spune că vrea neapărat să facem sex. Când îşi introduce degetele în vaginul meu o face cu toată puterea. Ce se întâmplă cu el?
M 12
Dr. LOVE: Nu înţeleg cum de părinţii tăi te-au lăsat la 12 ani singură şi mai ales cum de acceptă să te muţi cu un băiat la această vârstă ? Ar trebui să mergi la Primărie şi să discuţi cu asistentul social de acolo sau la Protecţia Copilului, astfel încât să fii sprijinită şi consiliată. În primul rând, eşti un copil şi nu eşti pregătită nici emoţional, dar nici fizic pentru o astfel de relaţie, apoi şi el este încă un copil şi nu este pregătit să se comporte ca un partener. Nu mi-ai spus dacă ai discutat cu el despre relaţia voastră sexuală şi despre faptul că te doare atunci când faceţi sex, dacă te respectă şi dacă-ţi ascultă opiniile. Nu te lăsa abuzată şi mai ales cere ajutorul celor care ţi-l pot oferi, părinţilor, celor de la Protecţia Copilului, unei profesoare în care ai încredere, unei rude, unei colege sau părinţilor ei.
20.9KB
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
doamne fereşte ,n-am văyut aşa ceva în viaţa mea.Ce părinţi nebuni poate să aibă ăştia doi,şi ce e în capul lor.Eu la 12 ani mă uitam la Horseland şi mă visam în locul Lenei pe scenă .Serios ,de-aş fi în locul părinţilor le-aş trage o mamă de bătaie .Când am văzut am rămas fără cuvinte 
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Bibitu
All the things she said
 Din: constanta
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 124
|
|
Eu la 12 ani ma plimbam noaptea pana pe la 22:00 pe afara si cand ajungeam in casa imi asteptam pedeapsa de la tata ))
_______________________________________ Viata=Muzik
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
hihi da,dar fata asta nu e normala,poate inventează
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Bibitu
All the things she said
 Din: constanta
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 124
|
|
poate dar na.se gasesc fel si fel de cazuri... mai nou parintii din ziua de azi li se pare o prostie sa ii interzica ceva copilului numai ai mei nus asa dar ma bucur
_______________________________________ Viata=Muzik
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Da,ai dreptate,sut fel şi fel de părinţi
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 14 ani |
|
alinutza
Robot tATu
 Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
|
|
doamne fereste,chiar ca n-am mai vazut asa ceva,e dusa rau fata asta
_______________________________________ Julia Volkova
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
alinutza a scris:
doamne fereste,chiar ca n-am mai vazut asa ceva,e dusa rau fata asta |
dusa putin spus 
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 14 ani |
|