Colectia de poze taturo.3xforum.ro
Total 964 poze.

InapoiInainte

 
asa arata acum al meu :wink2: cum arata acum desktop-ul vostru?Asa arata acum al meu :wink2:
02.01.201137.2KB
frumos,eu raman la husky :zzz: dogsFrumos,eu raman la husky :zzz:
13.09.201223.9KB
lena  :rotfl:  :rotfl: poze amuzanteLena :rotfl: :rotfl:
24.08.201248.4KB
pupici cu lipici de la lena cu sclipici! :rotfl: lena katina pozePupici cu Lipici de la Lena cu Sclipici! :rotfl:
09.09.201114.3KB

 
ador pozele astea :) 

mai pun si eu ceva poze de la concerte tatuador pozele astea :) mai pun si eu ceva poze de la concerte
27.01.201162.8KB
efoarte super ma aflu aici uit de greutatile de la scoala  :nod: 
ma relaxez :zzz: as dori sa stiuefoarte super forumul,cand ma aflu aici uit de greutatile de la scoala :nod: ma relaxez :zzz:
10.11.201012.7KB
iulia micuta o ador pe yiuliaiulia micuta
27.01.201143.4KB
hot hot hot him(his infernal majesty)hot hot hot
03.01.201429.4KB

 
aici imi place foarte mult,am incercat si eu dar nu mi-a iesit lena katina pozeaici imi place foarte mult,am incercat si eu dar nu mi-a iesit
29.01.201133.1KB
lol photoslol
17.12.201023KB
impreuna cu julia :) lena katina pozeimpreuna cu julia :)
02.01.201133.6KB
ooo tatuooo
06.02.201154.8KB

 
sa punem poze cu ele ;) tatusa punem poze cu ele ;)
12.08.201044.8KB
ador poza asta cu julia
scz postarea dubla poze perosnale si rare cu iuliaador poza asta cu julia scz postarea dubla
24.01.201124.9KB
copiiiiii e data de 10.09 taturo face 2 ani de cand este activ va astept la party :rotfl: o saCopiiiiii e data de 10.09 taturo face 2 ani de cand este activ va astept la party :rotfl: o sa aflati mai multe detalii in revista ;)
29.08.201240.5KB
2 mari legende care merita bugs bunny!!! desene animate2 mari legende care merita mentionate.... Bugs Bunny!!!
18.01.201326.9KB

 
articol (de roxi) t.a.t.u.ro nr.6 noiembrie 2012Articol (de Roxi)
10.11.201245.8KB
tatu..|____...____|........|..__..|........... .........|..|.............|..|...|..|.......... .........|..|............|..|____|..|...... .........|..|............|..._____..|........ .........|..|............|..|.......|..|...... .........|_|............|_|........|..|..... ..___________..........___.....___... ..|____...____|........|....|...|....|... .........|..|..............|....|...|....|.. .........|..|..............|....|...|....|... .........|..|..............|....|...|....|.. .........|..|..............|....|__|....|... .........|_|..............|____._____|
19.12.201021.8KB
da super poza!!! :cool:   blast  :cool: nanaDa super poza!!! :cool: Blast :cool:
13.09.201247.3KB
ce frumoasa e o ador pe yiuliace frumoasa e
07.01.201127.7KB

 
sunt mai plac la cineva caii? :zzz: love horsesunt frumoasi,ii mai plac la cineva caii? :zzz:
16.09.201238.4KB
nui nimic le folosim noi :zzz: photosnui nimic le folosim noi :zzz:
16.12.201015.4KB
poster 1 t.a.t.u.ro nr.6 noiembrie 2012Poster 1
02.11.201242.5KB
yuly o ador pe yiuliayuly
31.12.201024.2KB

 
si inca ceva tatusi inca ceva
02.01.201115.5KB
lol ce pozitie au poze amuzantelol ce pozitie au
18.12.201036.3KB
acum el sau eaacum
22.08.201226.5KB
him(his infernal majesty)Villeeeeeeeeeee
03.01.201420.3KB

 
hihihi
sa nu vada alinutza ce ai spusca :rolleyes: 
ei lasa,si mie imi place ;) white robehihihi sa nu vada alinutza ce ai spusca :rolleyes: ei lasa,si mie imi place ;)
23.12.201037.3KB
back to school with l  :cool: death noteBack to school with L :cool:
16.09.201234.5KB
ea e vantul si pamantul :rotfl:  :rotfl: inuyashaea e vantul si pamantul :rotfl: :rotfl:
16.09.201233KB
woow woow woow tatuwoow woow woow
24.08.201156.9KB

 
poster 2 taturo nr.4 septembrie 2012Poster 2
29.08.201240.5KB
care o alegi ? :zzz:  :rotfl: el sau eaCare variantă o alegi ? :zzz: :rotfl:
26.06.201332.3KB
si tot lena lena katina pozesi tot lena
26.01.201124.2KB
sa stiti ca mai am poze de de multe =) poze perosnale si rare cu iuliasa stiti ca mai am poze de astea,destul de multe =)
28.01.201136.1KB

 
hei ana.:zzz: 
pot sa spun ca iubesc t.a.t.u. +.+  :d ma regasesc in versurile lor si imi inspiraHei people. Sunt Ana.:zzz: Pot sa spun ca iubesc t.A.T.u. +.+ :D ma regasesc in versurile lor si imi inspira incredere de fiecare data cand ascult chiar si aceleasi melodii. Ma bucur ca am descoperit acest forum.Chiar aveam impresia ca as fi singura din Romania careia ii place t.A.T.u. :rotfl:
20.08.201230KB
ce-mi place poza asta :dinti: lena katina pozece-mi place poza asta :dinti:
09.02.201332.5KB
and love :nod: photosand love :nod:
06.08.201122.2KB
e tare :rotfl: o mai sti pe ? :rotfl: inuyashae tare :rotfl: o mai sti pe ? :rotfl:
16.09.201233.9KB
InapoiInainte