t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
Lista Forumurilor Pe Tematici
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T.A.T.U.~ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
swiss_virginia pe Simpatie
Femeie
25 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 54 ani
t.A.T.u.~ROmaniA / Cum e forumul nostru? / As dori sa stiu sum e acum?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
puteti sa imi descrieti

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
efoarte super forumul,cand ma aflu aici uit de greutatile de la scoala 
ma relaxez

dori stiu sum acum? efoarte super aflu aici uit greutatile relaxez Ya Uoshla S Uma

12.7KB


_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 15 ani
   
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
si mie imi place mult!

dori stiu sum acum? mie imi place mult! Ya Uoshla S Uma

34.6KB


_______________________________________
love lena
Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
va multumesc si eu ma simt bine alaturi de voi,o sa incerc sa adaug la el cat mai multe lucruri utile,

dori stiu sum acum? multumesc simt bine alaturi voi,o incerc adaug cat mai multe lucruri utile, tATu Legend

13.9KB


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
iAndreea
tATu.Clown

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 13
Plin de reclame  dar continutul e de calitate
Ma gandeam daca totusi cineva de pe forum are cunostinte html de ce nu ar face un fan site dragut ??  ofera domeniu si host free cu un add acolo (tre sa faca si ei profit xD).


pus acum 15 ani
   
Madalichka
Show love tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Eu am ceva cunostinte html si chiar putin css (am facut cateva site-uri). Tu poti face partea de grafica (doar te stim ) Si fetele sa se ocupe de continut.

_______________________________________
inca ma gandesc ce sa pun aici

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
imi place idea,ati vrea sa facem?eu sunt pro si iulia.fan,de alinutza nu mai zic

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
Madalichka
Show love tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Normal Cand ne apucam?
Trebuie stabilite detalii, gen ce sectiuni sa aibe.
Si ce nume de domeniu sa avem.


_______________________________________
inca ma gandesc ce sa pun aici

pus acum 15 ani
   
iAndreea
tATu.Clown

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 13
Cand vreti voi fetelor !
Intai sa avem layoutul dupa aia ne inscriem pe starszz si cerem host si domeniu.
Mada am si eu o cunostinta care stie sa construiasca site-uri xD daca nu ne descurcam ii pot cere ajutorul.


pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
planul e gata,mai trebuie aplicat,incetul cu incetul fan-clubul nostru devine mai frumos

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
imi place idea ,bravo,sunt pro

_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 15 ani
   
iAndreea
tATu.Clown

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 13
^
Poate vom lucra si la un forum nou?! imi place mult cum arata asta : allmylove.org/amlies.
Am lucrat ceva in ps : header
Ne-ar mai trebui un background (ca la pan-american).
Daca nu e pe gustul vostru voi lucra la un altul.
Scuze postasem asta in alt topic.


pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
mie imi place,acum depinde si de ceilalti,sa vedem ce spun lenakatina5 ,Madalichka si iulia.fan ,si alinutza eara sa o uit

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
Madalichka
Show love tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Si mie mi se pare frumos headerul, desi puuutintel prea diafan pentru gustul meu. Dar sa vad ce zic si ceilalti.

Daca il facem doar in html si css, cred ca pot reusi, dar daca folosim si php, apelam la cunostinta Andreei

Iar domeniul... sa vedem. Unii isi aleg ceva care incepe cu "ultimate" sau se termina cu "daily", chiar daca e in alta limba. Dar din cate stiu fostul site oficial tatu.ro e liber. Poate reusim sa-l prindem pe acela. Daca nu, nu


_______________________________________
inca ma gandesc ce sa pun aici

pus acum 15 ani
   
iAndreea
tATu.Clown

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 13
Putem alege doar din lista : com,org,net...nope nu putem sa alegem ro,din cate am citit pe starszz.com.
Nu-mi place designu-ul ala,in fine am facut altul nu voi mai avea timp de nimic cu scoala asta.
Daca va place va rog sa postati sectiunile pt a le adauga pe grafic.
ALegeti domeniul de aici :
Hedearul - 600x800 Pixels.

dori stiu sum acum? putem alege doar din lista putem alegem ro,din cate citit place designu-ul

45.6KB

Modificat de iAndreea (acum 15 ani)


pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
asta e super il adooor e mai frumos ca celalalt
da mie una imi place


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
deci o mica parte am rezolvat acum sa vedem ,pasul 2.care e?

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
Madalichka
Show love tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Da, si mie imi place mai mult asta
Urmatorul pas cred ca ar fi sa ne alegem numele adresei. Am verificat si, cum a spus Andreea, nu se poate .ro
Cred ca Lara va avea ultimul cuvant, eu momentan n-am idei, dar cel mai probabil sa contina Ro sau asa ceva in nume (pe langa Tatu, bineinteles )

Pe urma ne gandim ce sectiuni facem si ce sa contina. Am vazut multe site-uri care fusesera deschise de mult timp si care n-aveau decat prima pagina gata. Toate celelalte erau in constructie. Si cred ca aici ne putem imparti sarcinile, odata stabilite sectiunile.


_______________________________________
inca ma gandesc ce sa pun aici

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
cum sa ne fie adresa nici eu nu am idee,cred ca taturo  hahaha,serios nu prea stiu,adica orice site are si un forum iar acesta ar putea fi al site-ului si el se numeste taturo ,ce idei imi mai vin si mie,unde mi-a fost capus sa pun acest nume forumului,si mult mai bine suna .com sau .net decat .ro

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
imaginea de acum e foarte frumoasa,de restul nu prea stiu ce sa spun,nu am idei,oricum am putea sa luam un exemplu de site-uri cu tatu

scz postarea dubla ,mi se intampla de mai multe ori

Modificat de iulia.fan (acum 15 ani)


_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 15 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
imaginea de acum e foarte frumoasa,de restul nu prea stiu ce sa spun,nu am idei,oricum am putea sa luam un exemplu de site-uri cu tatu

_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
si cand incepeti ?
adica acum suntem ocupate cam toate 


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
Madalichka
Show love tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Pai eu asteptam sa mai ziceti voi ceva
Mai trebuie saa stim sectiunile,
ca sa faca Andreea imaginile,
pe urma le iau si fac paginile
si pe urma faceti continutul pentru fiecare pagina
si pe urma trimitem mesaj la starrz
si pe urma vedem cum il actualizam


_______________________________________
inca ma gandesc ce sa pun aici

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Sectiunile?hmm,nu stiu nu stiu nu stiu de astea [Dorel]
acum sa trec la lucruri serioase,nu prea stiu,sa luam model un alt site


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
Special Rose
Cool New tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
E foarte frumos,mie imi place.

pus acum 15 ani
   
Bibitu
All the things she said

Din: constanta
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 124
Este PERFECT.Ca daca nu era nu eram pe el


dori stiu sum acum? este perfect.ca daca era eram

11.5KB


_______________________________________
Viata=Muzik

pus acum 14 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
atunci mă bucur,îmi daţi nişte sugestii,ce ar trebui să mai adaug la el?

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 14 ani
   
roxi-teen tatu fan
Divine t.A.T.u.

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 712
Da cu siguranta e foarte tare si e forumul meu preferat !!!   Ce ar putea fi adaugat.... Un sondaj de opinie saptamanal sau la 2 saptamani

_______________________________________
Premiul 2 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
roxi-teen tatu fan
Divine t.A.T.u.

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 712
Adica in care sa poata vota oricine o singura data(desi n-ar fi prea multe voturi asa  )

_______________________________________
Premiul 2 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
poi asta e ideea ,suntem putini activi pe el ,dar vizitatorii pot vota si ei

_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 13 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
mie imi plac concursurile care le faci din ce in ce mai tari

_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la