Colectia de poze taturo.3xforum.ro
Total 964 poze.

InapoiInainte

 
:rotfl:  :rotfl: light death note:rotfl: :rotfl: light
14.08.201325.1KB
am stiu eu lara cum esti tu :nono: si aici i poza faina sau nu? party 2 yearsam stiu eu lara cum esti tu :nono: si aici i poza faina sau nu?
09.09.201225KB
oricum părul e beton,îmi pe al meu cu l , emia simplu aşa :rusine: desenate de mineOricum părul e beton,îmi place. Uite pe al meu cu L , emia simplu aşa :rusine:
05.10.201233.6KB
insigna cu tatu colectia mea cu lena katina si t.a.t.u.insigna cu tatu
16.12.201026.5KB

 
da,da sper sa fie o zi cu noroc luni :zzz: here! :)) back to school!Da,da sper sa fie o zi cu noroc luni :zzz: School,I'm here! :))
15.09.201227.9KB
lucea de frumusete! lena katina pozelucea de frumusete!
08.01.201125.6KB
sef :zzz: lena katina pozebucatareasa sef :zzz:
28.01.201128.2KB
cu un tip din cinema bizare  :zzz:  :zzz: poze perosnale si rare cu iuliacu un tip din cinema bizare :zzz: :zzz:
28.01.201134.3KB

 
da e tare poza si lena e super :zzz: !!! imi place asta mult!!! e tare cum e roscata si pe langaDa e tare poza si Lena e super :zzz: !!! Imi place asta mult!!! E tare cum e roscata si pe langa zapada :zzz: :cool:
16.09.201238.2KB
buzele nu imi plac dar ma rog daca ei ii plac o sa zic si eu ok insa noua coafura imi de vecheabuzele nu imi plac dar ma rog daca ei ii plac o sa zic si eu OK insa noua coafura imi reaminteste de vechea julia de la tatu nebunatica
10.08.201159.8KB
avatar pentru iulia.fan ;;) avatare create de mineAvatar pentru iulia.fan ;;)
30.07.20123.8KB
poza veche  =) ,ce dragute erau poze personale si rare cu t.a.t.u.poza veche =) ,ce dragute erau
28.08.201041.1KB

 
pe asta o iubesc. o ador pe yiuliape asta o iubesc.
11.11.201211.8KB
photosdaaaaaaaaaa!
08.08.201122.6KB
brian may (my favourite quitarist)  :zzz:  :cool: queenBrian May (My favourite quitarist) :zzz: :cool:
14.01.201339.1KB
mireasa... lena katina wallpapermireasa...
13.12.201029.6KB

 
poza asta  :dinti:  :dinti: death notepoza asta :dinti: :dinti:
03.03.201321.5KB
astia sunt cainii meu preferati :zzz: huski dogsAstia sunt cainii meu preferati :zzz: Huski
13.09.201234.9KB
t.a.t.u.ro nr.7 februarie 2013Copertă
09.02.201352.3KB
da mie imi place lost in this dance mai mult din 2 motive 1 e o balada si mie imi plac multda mie imi place LOST IN THIS DANCE mai mult din 2 motive 1 e o balada si mie imi plac mult melodiile lente si 2 pentru ca nu inteleg la melodia yuliei versurile inafara de refren desi stiu engleza. stiu ca yul poate mai mult. cel putin asa sper sa vina cu melodii intr-o engleza mai buna sau mai bine in rusa 220 este o melodie buna care a pus-o in valoare. Si daca m-am pus sa critic, ias propune Lenei sa lanseze odata albumul ca il astept de prea mult timp si ar fi bine daca va avea in album cateva melodii mai alerte ca sa prinda la public. cu astea spuse vreau ca fetele sa se inpace si sa se ajute in lansarea albumelor.
29.01.201130.9KB

 
lena new photo  :cool:  :zzz: lena katina pozeLena new photo :cool: :zzz:
03.12.201229.9KB
poster taturo nr. 3 august 2012Poster
21.08.201220.6KB
uite sa ne ierti poze perosnale si rare cu iuliauite sa ne ierti
19.12.201031.6KB
ce tare e asta  :cool:  aici se agatau una de alta  :rotfl:  :rotfl: tatuCe tare e asta :cool: Aici se agatau una de alta :rotfl: :rotfl:
07.11.201229.3KB

 
alta(3) lena katina pozealta(3)
18.01.201355.5KB
sau white!!!!( the perfect snow assasin :cool:  :zzz:  :cool: !!!!!!!) big cats!!!!Sau White!!!!( The Perfect Snow Assasin :cool: :zzz: :cool: !!!!!!!)
21.09.201245.7KB
si inca una lena katina wallpapersi inca una
14.01.201137.2KB
:) immortal'' :) amurg vorbe:) Immortal'' :) amurg
31.12.201033.1KB

 
elo pisicutele meleElo
28.12.201045.2KB
ador poza asta poze create de mineador poza asta
26.01.201150.5KB
acum al meu(pana acum o poza queen cu o rezolutie foarte buna :zzz: ) cum arata acum desktop-ulAcum al meu(pana acum o poza Queen cu o rezolutie foarte buna :zzz: )
29.07.201244KB
sunt super!!!! love horseSunt super!!!!
16.09.201230.4KB

 
articol t.a.t.u.ro nr.6 noiembrie 2012Articol
02.11.201269.2KB
oh yeah!!!!  :cool:  :rotfl: (love him)   :uimit: (toata lumea)  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: siOh Yeah!!!! :cool: :rotfl: (LOVE HIM) Ryuzaki!!!! :uimit: (toata lumea) :rotfl: :rotfl: :rotfl: Si 300!!!!
21.09.201218.3KB
alta poza tot de acolo lena katina pozealta poza tot de acolo
18.01.201339.7KB
da,l the poza asta :rotfl: death noteDa,L the best adooor poza asta :rotfl:
09.09.201226KB

 
o skumpete lena katina pozeo skumpete
31.12.201019KB
asa arata al meu acum :zzz: cum arata acum desktop-ul vostru?Asa arata al meu acum :zzz:
29.07.201238.7KB
aici pun pozele si stiti unde :) 
prima poze create de mineaici pun pozele si astea,avatarele stiti unde :) prima
26.01.201124.5KB
oooo lena katina pozeoooo
19.02.201129.9KB
InapoiInainte