t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
Lista Forumurilor Pe Tematici
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T.A.T.U.~ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil Ada_net
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 47 ani
t.A.T.u.~ROmaniA / Lucrurile noastre cu t.A.T.u.! / "women all the way down" sau lost in this dance?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
loveyulia
tATu.Clown

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19


           = yulia


     

           =      lena
tot mai bine cantau impreuna ...).......










43KB


_______________________________________
love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/

pus acum 15 ani
   
loveyulia
tATu.Clown

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
o sa le simt lipsa....





_______________________________________
love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/

pus acum 15 ani
   
loveyulia
tATu.Clown

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19


......




faza cu camera mi s-a parut super tare...enjoy yourself


_______________________________________
love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
da sa e ,impreuna sunt cele mai bune,preferata mea e lena si desigur ca o sustin la fel cum faci si tu cu yulia

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
da mie imi place LOST IN THIS DANCE mai mult din 2 motive 1 e o balada si mie imi plac mult melodiile lente si 2 pentru ca nu inteleg la melodia yuliei versurile inafara de refren desi stiu engleza.
stiu ca yul poate mai mult. cel putin asa sper sa vina cu melodii intr-o engleza mai buna sau mai bine in rusa 220 este o melodie buna care a pus-o in valoare.
Si daca m-am pus sa critic, ias propune Lenei sa lanseze odata albumul ca il astept de prea mult timp si ar fi bine daca va avea in album cateva melodii mai alerte ca sa prinda la public.
cu astea spuse vreau ca fetele sa se inpace si sa se ajute in lansarea albumelor.


30.9KB


_______________________________________
love lena
Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"

pus acum 15 ani
   
loveyulia
tATu.Clown

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
esti o scumpik...multumesc ptr raspuns..

_______________________________________
love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/

pus acum 15 ani
   
loveyulia
tATu.Clown

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19

laraXlena a scris:

da sa e ,impreuna sunt cele mai bune,preferata mea e lena si desigur ca o sustin la fel cum faci si tu cu yulia



multumesc pentru raspuns..si tu esti o skumpic si...multumesc ptr site


_______________________________________
love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
cu placere, am facut acest far-club/forum pentru voi care le indragiti asa de mult cum le plac si mie

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
mie imi place iulia si melodiile ei dar si ale lenei
tot cel mai mult ale trupe tatu
am aflat de cateva zile ca s-au despartit


_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la