...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
pus acum 15 ani
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
da mie imi place LOST IN THIS DANCE mai mult din 2 motive 1 e o balada si mie imi plac mult melodiile lente si 2 pentru ca nu inteleg la melodia yuliei versurile inafara de refren desi stiu engleza. stiu ca yul poate mai mult. cel putin asa sper sa vina cu melodii intr-o engleza mai buna sau mai bine in rusa 220 este o melodie buna care a pus-o in valoare. Si daca m-am pus sa critic, ias propune Lenei sa lanseze odata albumul ca il astept de prea mult timp si ar fi bine daca va avea in album cateva melodii mai alerte ca sa prinda la public. cu astea spuse vreau ca fetele sa se inpace si sa se ajute in lansarea albumelor.
30.9KB
_______________________________________ love lena Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"
pus acum 15 ani
loveyulia
tATu.Clown Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
esti o scumpik...multumesc ptr raspuns..
_______________________________________ love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/
pus acum 15 ani
loveyulia
tATu.Clown Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
laraXlena a scris:
da sa e ,impreuna sunt cele mai bune,preferata mea e lena si desigur ca o sustin la fel cum faci si tu cu yulia
multumesc pentru raspuns..si tu esti o skumpic si...multumesc ptr site
_______________________________________ love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/
pus acum 15 ani
laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
cu placere, am facut acest far-club/forum pentru voi care le indragiti asa de mult cum le plac si mie