t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
Lista Forumurilor Pe Tematici
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T.A.T.U.~ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ro_xy20 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 45 ani
t.A.T.u.~ROmaniA / All about...girls / Plictiseala  
Autor
Mesaj Pagini: 1
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
Cand va plictisiti ce faceti?

cand plictisiti faceti? Robot tATu

25.6KB


_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 14 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
ăţi spun eu ce fac,mă plictisesc

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 14 ani
   
Bibitu
All the things she said

Din: constanta
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 124
cand ma plictisesc,dorm

_______________________________________
Viata=Muzik

pus acum 14 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345

Bibitu a scris:

cand ma plictisesc,dorm


eu când încep să citesc ,peste câteva minute adorm   


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 14 ani
   
Bibitu
All the things she said

Din: constanta
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 124
Eh.eu mam obisnuit cu cititul.
Adorm mai tarziu de 5 min


_______________________________________
Viata=Muzik

pus acum 14 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345

Bibitu a scris:

Eh.eu mam obisnuit cu cititul.
Adorm mai tarziu de 5 min

   


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 14 ani
   
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220

laraXlena a scris:


Bibitu a scris:

Eh.eu mam obisnuit cu cititul.
Adorm mai tarziu de 5 min

   

ha ha

eu nu adorm când citesc doar când mă uit la TV


_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la