laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Salut!Suze,am uitat sa intru pe celallat cont taturo_lenayulia.Nu mai conteaza asa sa trec direct la subiect.Este un concurs unde poti castiga o isigna tATu RO .Sper sa va placa insigna,daca nu va place nu participati la concurs.Ce trebuie sa faceti ca sa o castigati?Uite ce: faceti un filmulet despre cu si pentru trupa t.A.T.u.,ce vreti voi.Nu exista o tema anume,tem e doar t.A.T.u. .De exemplu:o parodie,iti prezinti colectia impresionanta de lucruri si melodii ,de astea cu tatu,un super remix cu ele pe un videclip de-al lor,le transmiti un mesaj,stiu si eu ce mai inventati.Alegati-va ce vrei si Succes,ca asta e cel mai important,am gresit,premiul e mai important .Concursul se va termina lunea viitoare,sper ca nu va suparti da data stabilita adica nu prea aveti timp sa faceti videoclipul dar saptamana viitoare incepe scoala si nu prea mai am timp.Sau marti,nici eu nu stiu sigur,sa zicem ca marti ca sa faceti duminica videoclipul daca il terminati mai repede o sa dati note mai repede si vom afla castigatorul si mai repede Hai succes si asa am scris destul.
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
pus acum 15 ani
Madalichka
Show love tATu Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Aoleu. O sa fie tare greu, dar poate cineva o sa asculte Tatu de revelion sau ceva de genul acesta si se va filma Dar o sa incerc si eu sa fac un filmulet, sper sa se vada bine, ca n-am camera performanta. Oricum cred ca va fi amuzant pentru toti. Si bafta tuturor!
_______________________________________ inca ma gandesc ce sa pun aici
pus acum 15 ani
laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Ma bucur ca iti place idea,o sa pun poze cu premiul,dar nu se vede prea bine,nu am aparat digital