t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login
POZE T.A.T.U.~ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: angela31 din Buzau
 | Femeie 23 ani Buzau cauta Barbat 24 - 60 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Ce inseamna trupa t.A.T.u. pentru voi? 
0.7KB
Modificat de laraXlena (acum 15 ani)
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Cand spun t.A.T.u. ,ma inveselesc. Cand aud o melodie de a lor,izbucnesc de fericire ,cand vad o poza cu ele,YYYYHUUUU  Ele sunt un model pentru mine,un mod de a ma bucura ori de cate ori imi este greu,un mod de a ma mandri la cat de frumoase si talentate sunt.Le iubesc si nu stiu cum as fi fost daca ele nu ar fi existat!
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 15 ani |
|
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
|
|
eu ascult tatu aproape non stop si sunt disperata dupa pozele lor....colectionez toate pozele de ce ? pentru ca ma fac sa zambesc happy smiles
_______________________________________ love lena Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"
|
|
| pus acum 15 ani |
|
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
|
|
Ele sunt un model pentru multi fani,asa sunt si pentru mine,mai ales Julia.t.A.T.u. inseamna o parte din timpul meu de care nu ma pot desparti niciodata. 
_______________________________________ New: Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas" Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

|
|
| pus acum 15 ani |
|
alinutza
Robot tATu
 Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
|
|
Eu le adooooooooor si gata,Sunt cele mai tari 
_______________________________________ Julia Volkova
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Madalichka
Show love tATu
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
|
|
Le ascult cu placere din 2002, de cand am auzit prima data Nas ne dogoniat, le stiu toate versurile si am descoperit ca, dupa mine, cantecele lor se potrivesc la orice ocazie 
_______________________________________ inca ma gandesc ce sa pun aici
|
|
| pus acum 15 ani |
|
loveyulia
tATu.Clown
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
|
|
respir, traiesc ,simt, gandesc ....t.a.t.u.
_______________________________________ love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/
|
|
| pus acum 15 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
super descrieri 
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 15 ani |
|
loveyulia
tATu.Clown
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
|
|
multumesc...
_______________________________________ love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Special Rose
Cool New tATu
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
|
|
Imi place trupa t.A.T.u. pentru ca sunt frumoase si canta bane,nu am mai vazut niciodata o trupa asa frumoasa ca asta.Si tu m-ai facut sa-mi placa.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Bibitu
All the things she said
 Din: constanta
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 124
|
|
t.A.T.u pentru mine sunt ca o a 2-a lume in care ma refugiez cand simt nevoia de fericire.Inebunesc cand vad un clip cu ele la TV si ma bucur de fiecare data cand vine vorba de ele.Ele sunt salvarea mea pentru toata viata.De dimineata ascult t.A.T.u,la amiaza ascult t.A.T.u seara ascult t.A.T.u.in mintea mea este un concert t.A.T.u
(Sunt pe jumatate rusoaica si am avut maaaaaaaaaaaaaaarea placere sa le vad LIVE si atunci a fost cea mai fericita zi din viata mea )
_______________________________________ Viata=Muzik
|
|
| pus acum 14 ani |
|
laraXlena
tATu Legend
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
|
|
Le-ai văzut live,ce tare 
_______________________________________ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
t.A.T.u.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
|
|
| pus acum 14 ani |
|
camy<3
tATu.Clown
 Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 31
|
|
eu le ador penru munca lor
38.3KB
|
|
| pus acum 13 ani |
|