t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
Lista Forumurilor Pe Tematici
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T.A.T.U.~ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
angela31 din Buzau
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
24 - 60 ani
t.A.T.u.~ROmaniA / Jocuri si DiscutAiciii / Ce inseamna trupa t.A.T.u. pentru voi?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Ce inseamna trupa t.A.T.u. pentru voi?

inseamna trupa t.a.t.u. pentru voi? inseamna trupa t.a.t.u. pentru voi? tATu Legend

0.7KB

Modificat de laraXlena (acum 15 ani)


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Cand spun t.A.T.u. ,ma inveselesc. Cand aud o melodie de a lor,izbucnesc de fericire ,cand vad o poza cu ele,YYYYHUUUU
Ele sunt un model pentru mine,un mod de a ma bucura ori de cate ori imi este greu,un mod de a ma mandri la cat de frumoase si talentate sunt.Le iubesc si nu stiu cum as fi fost daca ele nu ar fi existat!


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
lenakatina5
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 343
eu ascult tatu aproape non stop
si sunt disperata dupa pozele lor....colectionez toate pozele
de ce ?
pentru ca ma fac sa zambesc
happy smiles


_______________________________________
love lena
Castigatoarea concursului "tATu Ro 2011"

pus acum 15 ani
   
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
Ele sunt un model pentru multi fani,asa sunt si pentru mine,mai ales Julia.t.A.T.u. inseamna o parte din timpul meu de care nu ma pot desparti niciodata.  

_______________________________________
New:
Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas"
Premiul 3 tATuRO Summer time 2012

   

pus acum 15 ani
   
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
Eu le adooooooooor si gata,Sunt cele mai tari

_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 15 ani
   
Madalichka
Show love tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 67
Le ascult cu placere din 2002, de cand am auzit prima data Nas ne dogoniat, le stiu toate versurile si am descoperit ca, dupa mine, cantecele lor se potrivesc la orice ocazie

_______________________________________
inca ma gandesc ce sa pun aici

pus acum 15 ani
   
loveyulia
tATu.Clown

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
respir, traiesc ,simt, gandesc ....t.a.t.u.

_______________________________________
love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/

pus acum 15 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
super descrieri 

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 15 ani
   
loveyulia
tATu.Clown

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
multumesc...

_______________________________________
love everything on yulia volkova......http://juliavolkova.com/

pus acum 15 ani
   
Special Rose
Cool New tATu

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
Imi place trupa t.A.T.u. pentru ca sunt frumoase si canta bane,nu am mai vazut niciodata o trupa asa frumoasa ca asta.Si tu m-ai facut sa-mi placa.

pus acum 15 ani
   
Bibitu
All the things she said

Din: constanta
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 124
t.A.T.u pentru mine sunt ca o a 2-a lume in care ma refugiez cand simt nevoia de fericire.Inebunesc cand vad un clip cu ele la TV si ma bucur de fiecare data cand vine vorba de ele.Ele sunt salvarea mea pentru toata viata.De dimineata ascult t.A.T.u,la amiaza ascult t.A.T.u seara ascult t.A.T.u.in mintea mea este un concert t.A.T.u

(Sunt pe jumatate rusoaica si am avut maaaaaaaaaaaaaaarea placere sa le vad LIVE si atunci a fost cea mai fericita zi din viata mea )


_______________________________________
Viata=Muzik

pus acum 14 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Le-ai văzut live,ce tare

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 14 ani
   
camy<3
tATu.Clown

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 31
eu le ador penru munca lor

inseamna trupa t.a.t.u. pentru voi? ador penru munca lor

38.3KB


pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la