t.A.T.u.~ROmaniA
Trupa t.A.T.u.,un forum sau mai bine zis fan-club t.A.T.u. din Romania.
Lista Forumurilor Pe Tematici
t.A.T.u.~ROmaniA | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T.A.T.U.~ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea Miluta
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
30 - 48 ani
t.A.T.u.~ROmaniA / Arta / My Creations  
Autor
Mesaj Pagini: 1
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Poezie

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
anaaaaaaaaaaa
Cool New tATu

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
o numeau cea slabă
pe cānd ea era puternică
īi vroiau raul
să curgă sāngele ei
şiroaie
pe cānd ea le vroia binele
o vroiau departe
cāt mai departe
pe cānd ea-i  vroia aproape
n-o iubeau deloc
pe cānd ea-i iubea pe toţi
o numeau cea proastă
pe cānd ea credea īn ei
o numeau īn fel şi fel
pe cānd ea-i numea cei dragi
o tot numeau
īn fel şi fel
pe cānd ea nu-i mai numea
ea-i uita.



aceasta este o poezie scrisa de mine


pus acum 13 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
O adoooooooooooooor   

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
da da frumoasa mai vrem  

_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 13 ani
   
shiika
tATu.Clown

Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39
As avea si eu cateva poezii ...insa  vor parea cam eminesciene pentru forumul acesta urban mmm...uite una din ele, daca nu e okay,voi incerca sa postez alta data una mai in ton cu site-ul 


Murit-a natura cand īngerii cădeau
Murit-a natura; suflete ardea-
Flăcări urīte- īn umbre rīdeau,
De ce speranţa-n lumină plīngea?

La tron, īn castel, Regina dansa,
La braţ cu gotica Alba-Crăiasă
Cīnd fulgii priveau-seara lăsa
Ziua să fugă, frumoasă.

Spre lună cīinii sălbatici urlau,
Dar cerul īn seamă nu lua,
Tăcea senin,dar norii plīngeau
Parcă dulci sentimente īncercau a bruia...   



Modificat de shiika (acum 13 ani)


_______________________________________
well,yes.we crossed the line.

pus acum 13 ani
   
roxi-teen tatu fan
Divine t.A.T.u.

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 712
E super poezia te pricepi !!!! 

_______________________________________
Premiul 2 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
shiika
tATu.Clown

Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39
awww 

multumesc,apreciez parerea >////<


_______________________________________
well,yes.we crossed the line.

pus acum 13 ani
   
shiika
tATu.Clown

Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39
Dupa cum am promis...o poezie mai in ton cu forumul

Undeva se vor auzi şoapte
Undeva ei ne vor dori moartea
Dar vom fugi spre nicăieri,departe
Departe de ură,de fricile astea.
Ne-au spus ca ne vor fericirea.
Ne-au spus ca ne vor proteja.
Atunci de ce acum vor doar exilarea
A noastră iubire,moarte deja?
Am spus ca nu vom renunţa
Am spus ca nu ne mai īntoarcem
Dar ei au rās şi-au zis "nu vom cruţa"
....................................................
Atunci plecăm şi nu ne mai īntoarcem.



putin inspirata din Nas Ne Dogonyat dar in fine  sper sa va placa 


_______________________________________
well,yes.we crossed the line.

pus acum 13 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Da,mi-am dat seama din primele versuri,super poezia,chiar te pricepi,iti recomand un site ,ma gasesti si pe mine pe acolo ,dar eu scriu doar aiureli .Mai asteptam poezii

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
frumoase poezii ana,anele astea au talent  

_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 13 ani
   
shiika
tATu.Clown

Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39


multumesc,ma bucur ca aud in sfarsit o fraza in care 'Ana' nu are mere =]]]
si...multumesc si tie lara pentru recomandarea ta ^^


_______________________________________
well,yes.we crossed the line.

pus acum 13 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Cu placere Ana
alinutza ,sa vada postul cealalta anaaaaaaa    sa vezi atunci   


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
oricum nu mai intra

_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 13 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Nu cred,numai daca ii amintesc eu

_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Genial




_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
anaaaaaaaaaaa
Cool New tATu

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
Am revenit si eu cu inca o poezie :P!


picurii reci
se preling pe geamul
pătat de sānge
petele capătă viaţă
devin lichide
ultimele
din venele sale

faţa īi e īnroşită
parcă de nuanţele
sāngelui
buzele gustă
amaruiul său
şi se albăstresc brusc

crede c-o să piară
aşa,gustāndu-şi
şi privindu-şi
propriul sānge
ce se scurge uşor

cade īn visare
o visare īndelungată
piere uşor
crede că piere

brusc,tresare
geamul e spart
petele nu există
īşi priveşte māna
speriat
o panglică roşie
īi acoperea venele

o panglică roşie
i-a acoperit vederea
o panglică roşie              


pus acum 13 ani
   
laraXlena
tATu Legend

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Panglica rosie,imi starneste multe amintiri
Si inc ao poezie super   sa mai postezi


_______________________________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                            t.A.T.u.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

...........|"""""""""""""""""" """"""||_
...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__
...........|________________ _ |||_|___|) |
............(@).(@).......(@)( @).......(@)"
Premiul 1 tATuRO Summer time 2012

pus acum 13 ani
   
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
faina poezia si o intrat   

_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 13 ani
   
alinutza
Robot tATu

Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
poezia aia lunga e de el lara?

_______________________________________
Julia Volkova

pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la