...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
pus acum 13 ani
anaaaaaaaaaaa
Cool New tATu
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 3
o numeau cea slabă pe cānd ea era puternică īi vroiau raul să curgă sāngele ei şiroaie pe cānd ea le vroia binele o vroiau departe cāt mai departe pe cānd ea-i vroia aproape n-o iubeau deloc pe cānd ea-i iubea pe toţi o numeau cea proastă pe cānd ea credea īn ei o numeau īn fel şi fel pe cānd ea-i numea cei dragi o tot numeau īn fel şi fel pe cānd ea nu-i mai numea ea-i uita.
aceasta este o poezie scrisa de mine
pus acum 13 ani
laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
pus acum 13 ani
alinutza
Robot tATu Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
da da frumoasa mai vrem
_______________________________________ Julia Volkova
pus acum 13 ani
shiika
tATu.Clown Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39
As avea si eu cateva poezii ...insa vor parea cam eminesciene pentru forumul acesta urban mmm...uite una din ele, daca nu e okay,voi incerca sa postez alta data una mai in ton cu site-ul
Murit-a natura cand īngerii cădeau Murit-a natura; suflete ardea- Flăcări urīte- īn umbre rīdeau, De ce speranţa-n lumină plīngea?
La tron, īn castel, Regina dansa, La braţ cu gotica Alba-Crăiasă Cīnd fulgii priveau-seara lăsa Ziua să fugă, frumoasă.
Spre lună cīinii sălbatici urlau, Dar cerul īn seamă nu lua, Tăcea senin,dar norii plīngeau Parcă dulci sentimente īncercau a bruia...
Modificat de shiika (acum 13 ani)
_______________________________________ well,yes.we crossed the line.
pus acum 13 ani
roxi-teen tatu fan
Divine t.A.T.u. Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 712
E super poezia te pricepi !!!!
_______________________________________ Premiul 2 tATuRO Summer time 2012
pus acum 13 ani
shiika
tATu.Clown Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39
awww
multumesc,apreciez parerea >////<
_______________________________________ well,yes.we crossed the line.
pus acum 13 ani
shiika
tATu.Clown Din: Focşani
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 39
Dupa cum am promis...o poezie mai in ton cu forumul
Undeva se vor auzi şoapte Undeva ei ne vor dori moartea Dar vom fugi spre nicăieri,departe Departe de ură,de fricile astea. Ne-au spus ca ne vor fericirea. Ne-au spus ca ne vor proteja. Atunci de ce acum vor doar exilarea A noastră iubire,moarte deja? Am spus ca nu vom renunţa Am spus ca nu ne mai īntoarcem Dar ei au rās şi-au zis "nu vom cruţa" .................................................... Atunci plecăm şi nu ne mai īntoarcem.
putin inspirata din Nas Ne Dogonyat dar in fine sper sa va placa
_______________________________________ well,yes.we crossed the line.
pus acum 13 ani
laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Da,mi-am dat seama din primele versuri,super poezia,chiar te pricepi,iti recomand un site ,ma gasesti si pe mine pe acolo ,dar eu scriu doar aiureli .Mai asteptam poezii