taturo_lenayulia
Moderator Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 13
Ne-ma gandit sa facem inca un concurs de data aceasta mai misto pentru ca sunt mai multe premii: locul 1,2 si 3.Regulile sunt simple trebuie sa faci un video pe tema t.A.T.u. de aici gama de alegeri de larga si variata.Puneti-va imagineatia la incercare si creati ceva deosebit.Oricine poate castiga marele premiu sau unul din celelalte 2.Va urez succes si sper sa participati cat mai multi.Castigatorii vor fi alfati datorita punctajului pe care-l aduna,la fel ca si la celellate concursuri,dar de data aceasta se vor acorda note de la 1 pana la 10 si al fel nu voteaza nimeni video-ul sau.Perioada concursul este de astazi,30.07 pana sambata 11.08.Mai multe nu am ce sa zic,doar SUCCES!
78.6KB
_______________________________________ tATu RO Lena Yulia
pus acum 13 ani
laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
...........|"""""""""""""""""" """"""||_ ...........|.....* t.A.T.u *....*......|.|||"|__ ...........|________________ _ |||_|___|) | ............(@).(@).......(@)( @).......(@)" Premiul 1 tATuRO Summer time 2012
pus acum 13 ani
taturo_lenayulia
Moderator Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 13
Am intampi nat niste dificultati asa ca concursul se va prelungi pana saptamana viitoare. Ne pare rau,dar macar veti avea timp sa va perfectionati video .Succes!
_______________________________________ tATu RO Lena Yulia
pus acum 13 ani
alinutza
Robot tATu Din: tATu RO
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 220
HaHa si eu chiar am terminat atunci pe sambata viitoare
_______________________________________ Julia Volkova
pus acum 13 ani
camy<3
tATu.Clown Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 31
foarte bine ca inc a nu am terminat
pus acum 13 ani
camy<3
tATu.Clown Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 31
acesta e video meu pentru concurs,este vorba despre poze ,adica amintiti despre tatu,multumesc sper sa va placa
-s0y1dcbkMU-Q&index=2&feature=plcp
pus acum 13 ani
iulia.fan
Ya Uoshla S Uma Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 378
Mersi lara ca mi-ai postat video,tu nu l-ai facut?Cand dam notele? Asta e al meu,nu am avut timp,l-am facut intr-o seara in graba :|
-s0y1dcbkMU-Q&index=1&feature=plcp
_______________________________________ New: Castigatoare la concursul ,,Merry Christmas" Premiul 3 tATuRO Summer time 2012
pus acum 13 ani
laraXlena
tATu Legend Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1345
Video meu am avut parte de mult e,prea multe ca sa-l fac Enjoi it!